Duo pack - 2x HayMax Neutral + 1 ks Neutral ZDARMA, 15 ml

Kód: 6788
747 Kč –33 %
Haymax pack
747 Kč –33 % 498 Kč 166 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodné balení:

2 ks HayMax Neutral + 1 ks ZDARMA 

V akci dodáváme HayMax Neutral - v případě, že si přejete jinou variantu, stačí napsat do poznámky před odesláním objednávky. 

HayMax 100% bio přírodní prostředek na alergii je pro každého, kdo hledá alternativu k běžným lékům na alergie. Složení balzámu HayMax bylo vytvořeno tak, aby dokázal zachytit co možná nejvíce pylů, prachu a alergenů ve vzduchu. Bylo prokázáno, že dokáže zachytit prach, zvířecí alergeny a více než 1/3 z celkového množství pylových částic dříve, než se dostanou do těla.   

Je vhodný pro těhotné a kojící ženy, kojence, batolata, děti a každého, koho provází pylové alergie v jednotlivých ročních obdobích, alergie na prach nebo domácí mazlíčky.

Balzám neobsahuje žádná syntetická léčiva a může se používat současně s jinými přípravky. Taktéž neobsahuje omamné látky a děti jej mohou používat i ve škole.

Při použití 2 účinných přípravků může osoba trpící alergií zaznamenat značné zlepšení příznaků.

Výrobek byl ve Velké Británii certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako 100% bio. V nedávném průzkumu, který provedla přední britská charitativní organizace věnující se podpoře alergiků Allergy UK, bylo zjištěno, že přípravek HayMax pomohl ulevit od příznaků alergií u téměř 80 % respondentů.

Použití: Balzám namažte do okolí nosních dírek a pod obočí. Pravidelně opakujte aplikaci po vysmrkání.

HayMax_graf s textem

Výrobek je BIO, bez lepku a bez laktózy.

 

 

Jak aplikovat HayMax

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_HayMax

 

x