Inlight Bio květové pleťové tonikum 50 ml
Kód: 1FT50Související produkty
Detailní popis produktu
Kouzelně jemná květová voda bez alkoholu pro dokončení důkladného dočištění, hydrataci a tonizaci pleti ve 100% bio kvalitě.
Popis produktu:
Inlight bio květové tonikum je nutný pomocník na dokonalé dočištění pleti. Má výborné hydratační a tonizační účinky a díky absenci alkoholu je vhodné pro všechny typy pleti. Její účinky ocení i lidé s citlivou pokožkou či náchylnou k akné. Udržuje přirozené pH pokožky. Po jeho použití je pleť čistá, hladká a pružná.
Bio květové tonikum je kouzelnou směsí nádherných květin - obsahuje destilát růže, rmenu římského, levandule, chrpy, výtažek ze semínek grepu.
Bio květové tonikum je ideální v kombinaci s Inlight bio čistícím balzámem, ale může doplnit i jiné čisticí emulze, gely či mléka. V takovém případě použijte květové tonikum jako poslední čistící krok před aplikací denního či nočního balzámu, krému nebo oleje.
Aplikace:
Naneste několik kapek bio květového tonika na vatový tampon a krouživým pohybem otírejte obličej, krk i okolí oči. Aplikujte ideálně 2x denně ráno a večer.
Pro velmi jemnou a citlivou pleť doporučujeme vatový tampon nejprve navlhčit teplou vodou a teprve poté nanést pleťové tonikum.
Vhodné pro:
Produkt je určen pro všechny typy pleti, vhodný též pro pleť citlivou i se sklony k akné. Vřele doporučujeme i mužům.
Důležité:
Při zasažení očí vypláchněte. Produkt není testován na zvířatech. Skladovací podmínky: na suchém a tmavém místě při teplotě do 25°C.
Velikost balení:
50 ml
Skladovatelnost 28 měsíců.
Doporučujeme skladovat na studeném, suchém a tmavém místě.
Vhodný pro vegetariány a vegany.
Složení/INCI:
Všechny složky jsou 100% přírodní a 100% bio, z kontrolovaného ekologického zemědělství.*
- Rosa damascena (čistý vodní destilát z růže) – tonizuje, zpevňuje
- Anthemis nobilis (čistý vodní destilát ze rmenu římského) – zklidňuje
- Lavandula angustifolia (čistý vodní destilát z levandule) – chrání buňky, zklidňuje
- Agave spp leaf extract (výtažek z listů agáve) – známý pro protizánětlivé vlastnosti
- Citrus paradisi (výtažek ze semínek grepu) – tonizuje, zpevňuje, přispívá k harmonii pleti.
*Pro vodu použitou při destilaci extraktu z květů, byť v té nejčistší kvalitě, nelze použít označení bio.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.