Doprava ZDARMA pro objednávky nad 599 Kč.

Měděný pohár 2 v 1 - 350 ml

Kód: TE3
669 Kč 669 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouplášťový pohár na drink, který si vysníte.

Tento dvouplášťový pohár v sobě kloubí odolnou vnitřní stěnu z nerezové oceli a nádheru leštěné mědi na vnější straně. Klasický tvar poháru umožní servírovat, jak teplé, tak studené nápoje. 

Tento dvoustěnný hrnek je ideální pro všechny koktejly a long drinky, pivo, nealkoholické nápoje, džusy, ledový čaj a další. A co je nejdůležitější, udržuje nápoje chlazené až po dobu 2 hodin. Jelikož je měď vynikajícím vodičem tepla/chladu, přenáší sklenice chlad na svůj vnější povrch a do vašich rukou a rtů úžasnou rychlostí, která nabízí výjimečně chladivý pocit, zatímco si vychutnáváte své nápoje.

  • Pohár 2 v 1 má vnitřní vrstvu z nerezové oceli a vnější vrstvu z 99,7 % potravinářské mědi
  • Vnější vrstva poháru je leštěná pro matný povrch a snadnou údržbu
  • 100% bez těžkých kovů, bez toxinů

Čištění měděného poháru:

Lze mýt ručně neagresivním přípravkem na nádobí nebo jemným mýdlem.
Na vnější vrstvu nepoužívejte drátěnku nebo hrubé materiály. Mohlo by dojít k odření vnější vrstvy. 

Doporučuje se mýt v ruce, není vhodné do myčky nádobí.

Objem: 350 ml

Váha: 230g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_forrest and love

Za značkou Forrest & Love stojí mladí nadšenci, původem z Indie, kteří přináší do našeho světa znalosti Ajurvédy a přírodních zdrojů, jako je měď. Dali si za cíl nově definovat módu a životní styl na základě trvale udržitelných principů.

Značka Forrest & Love nabízí ruční řemeslnou výrobu měděných nádob namísto strojové a masové výroby, tradici namísto trendů a udržitelnost namísto rychlé módy. Přináší výrobky, které vydrží i pro další generace!

Jejich prioritou jsou trvale udržitelné postupy ve výrobních procesech, aby maximálně šetřily zdroje, byly udržitelné a hlavně eticky spravedlivé. Kladou důraz na minimalizaci množství obalů, nulovou produkci odpadu a vyhýbají se plastům všude, kde je to možné - ať už v kanceláři, nebo ve výrobním závodě.

Produkty

Výrobky značky Forrest & Love jsou vyrobeny z 99,7 % čisté mědi.

Každá lahev je vytvarována z jednoho kusu plechu čisté mědi bez spojů a švů a je uzavřena nepropustným víčkem, které je rovněž vyrobeno z čisté mědi. Při výrobě se nepoužívají žádné těžké kovy ani hliník. Kromě toho jsou výrobky testovány na čistotu mědi institutem TÜV Rheinland. Vnější vrstva lahví a sklenic je potažena potravinářským lakem. Jedná se o ochranný povlak, který zabraňuje matnění a odbarvování a dodává lahvím a pohárům lesk. Z vnitřní strany jsou láhve, džbány a poháry zachovány zcela surové, neopracované.

Každý kus je ručně vyroben znalými řemeslníky za použití tradičních technik. Každý kousek tedy může být malinko odlišný a tím i jedinečný. Na povrchu je možné si všimnout některých nerovností případně odchylek - tak to prostě u přírodních, ručně vyráběných výrobků musí být.

Výrobky Forrest & Love byly testovány na:

Obsah mědi = 99,7 % čisté mědi vysoké kvality podle zkušebního protokolu.

Toxicitu = nebyla zjištěna - nebyly nalezeny žádné škodlivé kovy, jako je olovo, podle dohody REACH.

Bezpečnost potravin = Obsah lahví i lak použitý na vnějším povrchu byly prokazatelně zcela bezpečné pro potraviny.