Forrest & Love dárková sada gravírovaná Paradise - měděná láhev na vodu 900 ml; 2x měděné poháry 300 ml

Kód: GSP
Doprava zdarma
1 897 Kč –10 %
forrest_love_darkova_sada_gravirovana_medena_lahev
1 897 Kč –10 % 1 699 Kč 566 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní dárková sada měděných nádob na vodu je dárek, který rozhodně udělá radost každému, kdo dbá na zdravý životní styl a má rád krásné věci.

Dárková sada obsahuje:

1ks ručně gravírované měděné láhve o objemu 900 ml

2 ks ručně gravírovaných pohárků, každý o objemu 300 ml

Dárková sada je dodávána v luxusním dárkovém balení.

Měděná láhev na vodu 

Ručně tepaná měděná láhev na vodu je určena pro všechny, kdo oceňují krásu, elegantní umění a orientální nádech. Lahve jsou ručně ryté zručnými řemeslníky za použití tradičních ryteckých technik. Měděná láhev na vodu je ideálním společníkem na všech cestách, v práci či doma. 

Každá lahev je vytvarována z jednoho kusu plechu čisté mědi bez spojů a švů a je uzavřena nepropustným víčkem, které je rovněž vyrobeno z čisté mědi.

Díky ruční práci, je každý kus originál!

Měděné láhve jsou lehčí než skleněné nebo kovové a ekologičtější než plastové. Čistá měď je navíc mimořádně odolná a trvalá hodnota, která bude dělat radost několika generacím.

V měděných nádobách doporučujeme uchovávat pouze neperlivou vodu.

Objem: 900 ml

Hmotnost: 280g

Měděný pohár na vodu 

Měděný ručně tepaný pohár na vodu je díky svému minimalistickému a zároveň modernímu designu stylovým doplňkem! Poháry jsou ručně tepané zkušenými řemeslníky, což z nich dělá moderní designové kousky. 

Ručně vyrobený měděný kalíšek můžete použít, jako nádobu na vodu nebo jako dekorativní prvek či vázu pro květiny. Stanou se vaším dokonalým společníkem na piknicích, domácích večírcích, setkáních nebo v práci. Jsou lehčí než skleněné nebo kovové sklenice a ekologičtější než plastové.

Ať už jej použijete jakkoli, vždy zaujme. Čistá měď je navíc mimořádně odolná a trvalá hodnota, která bude dělat radost několika generacím.

V měděných nádobách doporučujeme uchovávat pouze neperlivou vodu. 

Objem: 300ml

Hmotnost: 120g 

  • Láhev na vodu i kalíšek jsou vyrobeny z 99,7 % potravinářské mědi
  • Vnější vrstva lahve a kalíšku je lakovaná potravinářským lakem, aby byl zachován lesklý povrch a pro snadnou se údržbu
  • 100% bez těžkých kovů, bez toxinů 

Proč pít vodu z měděných nádob?

Ajurvéda již od starověku obhajuje výhody pití vody z měděných nádob. Podle ajurvédy se při uchovávání vody v měděné nádobě po dobu 6-8 hodin (nejlépe přes noc) voda stává přirozeně zásaditou. Tato měděná voda neboli Tamra Jal je známá svými vitálními účinky, které navozují rovnováhu ve třech dóšách (váta, kapha a pitta) těla. Měděné nádoby Forrest & Love jsou vyrobeny z čisté mědi, a poskytují tak všechny výhody Tamra Jal.

Studie ukazují, že měděné nádoby mohou zvýšit pH vody, a tím i její zásaditost. Měď působí antibakteriálně a má antibakteriální a samosterilizační vlastnosti. Moderní věda tomu říká oligodynamický efekt, podobně, jako stříbro - přirozeně toxický účinek některých kovů na choroboplodné zárodky.

Jak měděné nádoby používat:

Doporučuje se uchovávat pitnou vodu v měděné nádobě po dobu 4-12 hodin. Chcete-li si užít její maximální přínos, nechte vodu v nádobě přes noc (ne déle než 16 hodin) a druhý den ji vypijte buď ráno na lačno, nebo v průběhu dne, abyste získali životně důležitou dávku mědi pro lepší život a náladu!
Doporučujeme uchovávat v měděné nádobě pouze neperlivou vodu.

Čištění měděných nádob na vodu:

V případě potřeby můžete měděné nádoby vyčistit:

Do nádoby vložte lžíci práškové kyseliny citronové nebo prášku na odstraňování vodního kamene. Zalijte horkou vodou a nechte několik minut odstát. Pořádně protřepejte a opláchněte. Váš měděný džbán bude zevnitř zářit jako nový.
Nádobu nečistěte ani nedrhněte zvenku, mohla by se odřít vrstva laku. Nádobu na vnější straně pouze otírejte vlhkým nebo mokrým měkkým hadříkem.
Doporučujeme ruční mytí, není vhodné mýt v myčce nádobí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_forrest and love

Za značkou Forrest & Love stojí mladí nadšenci, původem z Indie, kteří přináší do našeho světa znalosti Ajurvédy a přírodních zdrojů, jako je měď. Dali si za cíl nově definovat módu a životní styl na základě trvale udržitelných principů.

Značka Forrest & Love nabízí ruční řemeslnou výrobu měděných nádob namísto strojové a masové výroby, tradici namísto trendů a udržitelnost namísto rychlé módy. Přináší výrobky, které vydrží i pro další generace!

Jejich prioritou jsou trvale udržitelné postupy ve výrobních procesech, aby maximálně šetřily zdroje, byly udržitelné a hlavně eticky spravedlivé. Kladou důraz na minimalizaci množství obalů, nulovou produkci odpadu a vyhýbají se plastům všude, kde je to možné - ať už v kanceláři, nebo ve výrobním závodě.

Produkty

Výrobky značky Forrest & Love jsou vyrobeny z 99,7 % čisté mědi.

Každá lahev je vytvarována z jednoho kusu plechu čisté mědi bez spojů a švů a je uzavřena nepropustným víčkem, které je rovněž vyrobeno z čisté mědi. Při výrobě se nepoužívají žádné těžké kovy ani hliník. Kromě toho jsou výrobky testovány na čistotu mědi institutem TÜV Rheinland. Vnější vrstva lahví a sklenic je potažena potravinářským lakem. Jedná se o ochranný povlak, který zabraňuje matnění a odbarvování a dodává lahvím a pohárům lesk. Z vnitřní strany jsou láhve, džbány a poháry zachovány zcela surové, neopracované.

Každý kus je ručně vyroben znalými řemeslníky za použití tradičních technik. Každý kousek tedy může být malinko odlišný a tím i jedinečný. Na povrchu je možné si všimnout některých nerovností případně odchylek - tak to prostě u přírodních, ručně vyráběných výrobků musí být.

Výrobky Forrest & Love byly testovány na:

Obsah mědi = 99,7 % čisté mědi vysoké kvality podle zkušebního protokolu.

Toxicitu = nebyla zjištěna - nebyly nalezeny žádné škodlivé kovy, jako je olovo, podle dohody REACH.

Bezpečnost potravin = Obsah lahví i lak použitý na vnějším povrchu byly prokazatelně zcela bezpečné pro potraviny.