Duo pack - 2x zubní kartáček Nano-b medium a raw zubní pasta mint ZDARMA

Kód: 6752
927 Kč –35 %
kombinace mint
927 Kč –35 % 598 Kč 199,33 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodné balení:

1x kartáček Nano-b se stříbrem

1x kartáček Nano-b se zlatem a aktivním uhlím

+ raw pasta Mint Nano-b ZDARMA

 

NANO-B ZUBNÍ KARTÁČEK ELIMINUJE AŽ 99% BAKTERIÍ.

Užijte si opravdovou účelnou a luxusní péči o vaše zuby!

Na průměrném zubním kartáčku je více než 10 milionů bakterií. Zubní kartáčky Nano-b díky využití přírodních antibakteriálních vlastností stříbra/zlata a aktivního uhlí eliminují až 99% bakterií, které se dostanou na váš zubní kartáček.

Zubní kartáčky Nano-b využívají všechny nejnovější objevy v oblasti ústní hygieny a péče, které jsou propojeny s přírodními antibakteriálními vlastnostmi zlata a aktivního uhlí. Tím byla vytvořena funkčnější a bezpečnější alternativa k běžným zubním kartáčkům. 

Nano-b zubní kartáček i jeho cestovní obal je vyroben z recyklovaného plastu.

 

Čím jsou zubní kartáčky Nano-b tak výjimečné: 

Stříbro - štětiny kartáčku jsou impregnované stříbrem a chrání zubní kartáček před bakteriemi. To jej udržuje čistší a bezpečnější, což je to, co chcete od dentální pomůcky, kterou každý den několikrát vkládáte do úst.

Zlato - část štětin zubního kartáčku Nano-b jsou impregnovány pravými částicemi zlata, které chrání váš zubní kartáček před bakteriemi. To udržuje zubní kartáček čistý a bezpečný, což je to, co chcete od dentálního nástroje, který si každý den několikrát vkládáte do úst.

Aktivní uhlí - druhá polovina štětin je impregnována částečkami aktivního uhlí z bambusu. Aktivní uhlí, je známé pro své přirozené bělicí účinky a absorpci toxinů. Pomáhá zubům zůstat čisté a bílé.

Struktura dvojitých štětin - Unikátní struktura štětin kombinuje čištění zubů kartáčkem a nití zároveň. Kombinace 800 dlouhých ultratenkých a 800 krátkých oválných štětin zajišťuje mnohem účinnější odstraňování zubního plaku. Dlouhé, jemné štětiny napodobují funkci zubní nitě a čistí plak na těžko přístupných místech jako mezi zuby a pod dásní. Krátké štětiny pečují o povrch zubů. 

Špičky štětin mají zaoblené hrany - zaoblené špičky štětin chrání měkkou tkáň v ústech před poškrábáním a poraněním. Díky tomu je Nano-b ideální pro lidi trpící citlivými nebo krvácejícími dásněmi.

Menší velikost čistící hlavy - zubní kartáček by měl být schopen účinně vyčistit všechny vaše zuby, nejen ty, které jsou snadno dostupné. Proto je hlava kartáčku zmenšená natolik, aby bylo s její pomocí možné stejně snadno a pečlivě vyčistit i zadní zuby. 

Křišťálový design - zubní kartáčky Nano-b mají čistý, hladký a průhledný design. 

Cestovní pouzdro v ceně - každý zubní kartáček Nano-b je dodáván ve vlastním praktickém cestovním pouzdru, který je ideální pro skladování a cestování. Nyní je snadné nosit s sebou zubní kartáček, kdykoli a kamkoli budete chtít. Zároveň šetříme životní prostředí s dalšími obaly. Víčko pouzdra disponuje čtyřmi větracími otvory, abyste mohli v klidu svůj kartáček sbalit ihned po použití.

 

ZDARMA: 

Raw zubní pasta Nano-b s mátou jemně osvěžuje dech a podporuje zdravé zuby a dásně.

Unikátní složení organických složek čistí a chrání vaše zuby přirozeným způsobem. Organické bylinné výtažky a éterické oleje osvěžují dech a podporují zdravé zuby a dásně.
Základ zubní pasty je šťáva z aloe vera, která je známá pro své blahodárné účinky na pokožku, pro detoxikaci i urychluje hojení ran. 

  • ACO Certified Organic - Vyrobeno ze 100% přírodních a 97% bio přísad certifikovaných ACO
  • zubní pasta je míchána při pokojové teplotě, aby se plně zachovaly prospěšné vlastnosti složek
  • je bez obsahu potenciálně nebezpečných či kontroverzních složek, jako jsou: Fluorid, SLS, triklosan, umělých sladidel, karagenanu, parabenů, detergentů, síranů, umělých barviv, syntetických chemikálií, živočišných složek, umělých vonných látek, minerálních olejů, fosfátů, ropných vedlejší produktů, derivátů dehtu, plniv
  • obsahuje pouze ingredience známé pro podporu zdraví. Základ tvoří šťáva z aloe vera, dále je přidána mořská sůl, éterické oleje a bylinné výtažky, které přirozeně čistí, chrání a osvěžují ústa
  • zubní pasta nano-b má výbornou chuť, která zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti
  • je vhodná pro vegetariány i vegany, vyrábí se bez použití živočišných produktů
  • Cruelty-Free - zubní pasta je certifikovaná, obešla se bez testování na zvířatech
  • vyrobeno v Austrálii, ve vysoce kvalitním výrobním závodě zaměřeném na životní prostředí, který se věnuje vytváření přírodních produktů bez toxinů
  • Carbon Neutral - výrobní partneři jsou certifikováni společností „Carbon Neutral“, což znamená, že se silně zaměřují na minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí a zanechávají pozitivní uhlíkovou stopu
  • Travel – Friendly - pasta Nano-b je 75 ml (2,63 oz), a tedy kompatibilní s TSA, takže ji můžete bezpečně vzít na palubu letadla, ať jste kdekoli

 

Tato nabídka je časově omezena a platí do vyprodání zásob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

unnamed

Na počátku vzniku byla velká touha řešit nejčastější problémy spojené se zdravím ústní hygieny zakladateli firmy OraGuard Ltd., kterou v Londýně založili v roce 2012. 

Mnoho produktů slibuje skvělé vyčištění zubů a tím i jejich zdraví. Skutečnost je však ve většině případů jiná. Kvalitní zubní kartáčky jsou nástroj pro udržení zdravé zubní hygieny, zdravých zubů a tím nás chrání od nepříjemné bolesti na zubařském křesle a naši peněženku od dalších výdajů.

Nano-b eliminuje až 99% bakterií

Prvním velkým úspěchem byl zubní kartáček Nano-b, který účinně eliminuje 99% škodlivých bakterií. Kombinace menší velikosti čistící hlavice se štětinami obsahujícími stříbro nebo zlato a aktivní uhlí byl dosažen velmi výrazný posun v oblasti domácí ústní hygieny.

Chytré řešení obalu, který zároveň slouží jako cestovní, je již jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu. Celý kartáček vč. obalu je vyroben z recyklovaného plastu.

Výrobce zubních kartáčků Nano-b dostal za kartáček skvělé hodnocení. Zdravotnická zařízení a zubní kliniky v Londýně byly první, kdo jej začaly používat. Postupně se kartáčky začaly dodávat do 6 kontinentů a 65 zemí na celém světe.

Další ocenění přišlo v roce 2019, na německém trhu byly vyhodnoceny jako nejlepší ruční zubní kartáčky.

I přes získaná ocenění OraGuard i nadále pokračují ve vývoji inovativních, vysoce kvalitních výrobků pro ústní hygienu, které pomáhají lidem žít zdravěji.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej zubních kartáčků Nano-b se obracejte zde.

Tabulka velikostí