Duo pack - 2x zubní kartáček Nano-b medium a raw zubní pasta mint ZDARMA

Kód: 6752
927 Kč –35 %
kombinace mint
927 Kč –35 % 598 Kč 199,33 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodné balení:

1x kartáček Nano-b se stříbrem

1x kartáček Nano-b se zlatem a aktivním uhlím

+ raw pasta Mint Nano-b ZDARMA

 

Nano-b zubní kartáček pro dospělé

Má o něco menší hlavičku, takže se perfektně dostane i k zadním stoličkám. Speciálně posázené jemné štětinky skvěle odstraňují zubní plak. Tvrdost kartáčku je střední, díky zaobleným štětinkám je však jemný a tedy vhodný i pro extrémně citlivé dásně

Síla a jedinečnost zubních kartáčků Nano-b spočívá ve využití přirozených antibakteriálních vlastností zlata a aktivního uhlí. Tím pádem eliminuje až 99% bakterií. Zubní kartáček Nano-b tedy nemusíte měnit tak často jako běžný kartáček, vydrží 4-6 měsíců.

Nano-b zubní kartáček i jeho cestovní obal je vyroben z recyklovaného plastu. 

Kartáček je dostupný v několika barevných variantách -  průsvitná, modrá, růžová, zelená.

shrnutí:

Zlato - část štětin je impregnována pravými částicemi zlata, které má přirozeně antibakteriální účinky. To udržuje zubní kartáček čistý, což je to, co chcete od dentálního nástroje, který si každý den vkládáte do úst.

Aktivní uhlí - druhá polovina štětin je impregnována částečkami aktivního uhlí z bambusu. Aktivní uhlí, je známé pro své přirozené bělicí účinky a absorpci toxinů. Přispívá k tomu, aby zuby zůstaly čisté a bílé.

Stříbro - štětiny kartáčku jsou impregnované stříbrem a chrání zubní kartáček před bakteriemi. Do úst tedy vkládáte kartáček, který je zbaven většiny bakterií.

Jemné štětiny - ultra jemné štětiny se zaoblenými hranami jsou vhodné i pro velmi citlivé dásně.

Struktura dvojitých štětin - kombinace dlouhých, ultratenkých a krátkých oválných štětin zajišťuje mnohem účinnější odstraňování zubního plaku. Dlouhé, jemné štětiny napodobují funkci zubní nitě a čistí plak na těžko přístupných místech jako mezi zuby a pod dásní. Krátké štětiny pak pečují o povrch zubů. Nano-b kombinuje čištění zubů kartáčkem a nití zároveň.

Špičky štětin mají zaoblené hrany - zaoblené špičky štětin chrání měkkou tkáň v ústech před poškrábáním a poraněním. Díky tomu je Nano-b ideální pro lidi trpící citlivými nebo krvácejícími dásněmi.

Menší velikost čistící hlavy - Zubní kartáček by měl být schopen účinně vyčistit všechny Vaše zuby, nejen ty, které jsou snadno dostupné. Proto je hlava kartáčku zmenšená natolik, aby bylo s její pomocí možné stejně snadno a pečlivě vyčistit i zadní stoličky.

Cestovní pouzdro v ceně - každý zubní kartáček Nano-b je dodáván ve vlastním praktickém cestovním pouzdru, které je ideální pro skladování a cestování. Víčko pouzdra navíc disponuje čtyřmi větracími otvory, nemusíte tedy čekat na jeho vyschnutí, ale můžete jej sbalit ihned po použití.

Vyrobeno ve Švýcarsku - zubní kartáčky Nano-b byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s přední švýcarskou universitou. 

 

ZDARMA: 

Raw zubní pasta Nano-b s mátou jemně osvěžuje dech a udržuje zuby i dásně zdravé.

Čistí a chrání Vaše zuby přirozeným způsobem. Organické bylinné výtažky a éterické oleje osvěžují dech a podporují zdravé zuby a dásně.
Základ zubní pasty je šťáva z aloe vera, která je známá pro své blahodárné účinky na pokožku, pro detoxikaci i urychluje hojení ran. 

  • ACO Certified Organic - Vyrobeno ze 100% přírodních a 97% bio přísad certifikovaných ACO
  • zubní pasta je míchána při pokojové teplotě, aby se plně zachovaly prospěšné vlastnosti složek
  • je bez obsahu potenciálně nebezpečných či kontroverzních složek, jako jsou: Fluorid, SLS, triklosan, umělých sladidel, karagenanu, parabenů, detergentů, síranů, umělých barviv, syntetických chemikálií, živočišných složek, umělých vonných látek, minerálních olejů, fosfátů, ropných vedlejší produktů, derivátů dehtu, plniv
  • obsahuje pouze ingredience známé pro podporu zdraví. Základ tvoří šťáva z aloe vera, dále je přidána mořská sůl, éterické oleje a bylinné výtažky, které přirozeně čistí, chrání a osvěžují ústa
  • zubní pasta Nano-b má výbornou chuť, která zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti
  • je vhodná pro vegetariány i vegany, vyrábí se bez použití živočišných produktů
  • Cruelty-Free - zubní pasta je certifikovaná, obešla se bez testování na zvířatech
  • vyrobeno v Austrálii, ve vysoce kvalitním výrobním závodě zaměřeném na životní prostředí, který se věnuje vytváření přírodních produktů bez toxinů
  • Carbon Neutral - výrobní partneři jsou certifikováni společností „Carbon Neutral“, což znamená, že se silně zaměřují na minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí a zanechávají pozitivní uhlíkovou stopu
  • Travel – Friendly - pasta Nano-b je 75 ml (2,63 oz), a tedy kompatibilní s TSA, takže ji můžete bezpečně vzít na palubu letadla, ať jste kdekoli

 

Tato nabídka je časově omezena a platí do vyprodání zásob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

unnamed

Na počátku vzniku byla velká touha řešit nejčastější problémy spojené se zdravím ústní hygieny zakladateli firmy OraGuard Ltd., kterou v Londýně založili v roce 2012. 

Mnoho produktů slibuje skvělé vyčištění zubů a tím i jejich zdraví. Skutečnost je však ve většině případů jiná. Kvalitní zubní kartáčky jsou nástroj pro udržení zdravé zubní hygieny, zdravých zubů a tím nás chrání od nepříjemné bolesti na zubařském křesle a naši peněženku od dalších výdajů.

Nano-b eliminuje až 99% bakterií

Prvním velkým úspěchem byl zubní kartáček Nano-b, který účinně eliminuje 99% škodlivých bakterií. Kombinace menší velikosti čistící hlavice se štětinami obsahujícími stříbro nebo zlato a aktivní uhlí byl dosažen velmi výrazný posun v oblasti domácí ústní hygieny.

Chytré řešení obalu, který zároveň slouží jako cestovní, je již jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu. Celý kartáček vč. obalu je vyroben z recyklovaného plastu.

Výrobce zubních kartáčků Nano-b dostal za kartáček skvělé hodnocení. Zdravotnická zařízení a zubní kliniky v Londýně byly první, kdo jej začaly používat. Postupně se kartáčky začaly dodávat do 6 kontinentů a 65 zemí na celém světe.

Další ocenění přišlo v roce 2019, na německém trhu byly vyhodnoceny jako nejlepší ruční zubní kartáčky.

I přes získaná ocenění OraGuard i nadále pokračují ve vývoji inovativních, vysoce kvalitních výrobků pro ústní hygienu, které pomáhají lidem žít zdravěji.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej zubních kartáčků Nano-b se obracejte zde.

Tabulka velikostí