HUMINO mast s heřmánkem na lupénku a ekzém 50 g

Kód: HUMMAHAV
329 Kč 7 Kč / 1 g
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUMINO mast s heřmánkem, včelím voskem a mandlovým olejem připravovaná podle staročeských postupů. 

HUMINO mast s heřmánkem byla speciálně vyvinuta na ošetření pokožky s lupénkou, ekzémy, seboreou, na ošetření popálenin i jiných poranění kůže.

Humino masti jsou jedinečné svým složením a pro své účinky velmi oblíbené při domácím ošetření i v českém lázeňství. HUMINO mast je možné používat dlouhodobě. 

HUMINO kosmetika je zcela přírodní, bez kortikosteroidů, parabenů, SLS a dalších iritujících chemických přísad. Pro výrobu jsou používány pouze suroviny v BIO kvalitě. Výrobky HUMINO jsou plné funkčních, nízkomolekulárních huminových látek z hnědého uhlí (leonardit), které jemně pečují  o vaši pokožku. 

Huminové látky vyvazují volné kyslíkové radikály v cytoplasmě buněk, což vede k jejich rychlejší regeneraci (hojení).

Mandlový olej je bohatý na řadu vitamínů a minerálů. V kombinaci s uhlím, včelím voskem se jedná o jedinečnou recepturu, která důkladně promastí a jemně a do hloubky pečuje o pokožku.

Pro výrobu masti je používán BIO mandlový olej lisovaný za studena, čímž dochází k uchování vitamínů a antioxidantů.
Použitý včelí vosk je výhradně od českých včelařů.

Pro rychlý efekt doporučujeme kombinovat s HUMINO pečující koupelí.

Použití:

HUMINO mast s heřmánkem a včelím voskem aplikujte na čistou pokožku, nejlépe po sprchování nebo koupeli.

2x denně rovnoměrně rozetřete na postižená místa a nechte vstřebat. 

Velikost balení:

50 g

Vyrobeno v České republice.

Složení:

Humát, včelí vosk, mandlový olej, heřmánkový esenciální olej

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HUMINO je česká značka bio kosmetických přípravků a bio potravinových doplňků vyráběných bio humátu vhodná zejména pro lidi s citlivou a ekzematickou pokožkou, lupénkou - psoriázou, seboreou. 

  • Humát (leonardit) = huminové látky jsou přírodní vysokomolekulární látky, které prokazují silný vliv na živé organismy
  • Pro výrobu kosmetiky HUMINO je používán výhradně HUMÁT = huminové kyseliny ze sibiřského LEONARDITU ve zcela přírodní, neupravené podobě z panensky čisté přírody u jezera Bajkal
  • Unikátní výrobní postupy ponechávají huminovým kyselinám vysokou biologickou aktivitu a tím zajišťují vysokou účinnost

Jak působí huminové látky na člověka?

  • Mají schopnost měnit produkci volných kyslíkových radikálů v buňkách, to vede k lepšímu procesu hojení při poškození kůže a sliznic
  • Příznivě ovlivňují metabolismus a mají pozitivní vliv na imunitní systém
  • Vykazují vysoké protizánětlivé a antibakteriální účinky, které efektivně pomáhají zamezit dalšímu šíření poškozené pokožky
  • Urychlují regeneraci kožních buněk. Rychlejší regenerace buněk urychluje hojení pokožky a přináší rychlý optický efekt na jejím povrchu. 

Čisté složení kosmetických přípravků HUMINO zajišťuje tu nejlepší péči o citlivou a ekzematickou pokožku. Výrobky HUMINO jsou určeny k dlouhodobému používání, jejich účinnost se časem nezmenšuje, tzn, tělo se nestává na účinné látky rezistentní. 

U citlivé a ekzematické pokožky zasažené lupénkou, seboreou nebo poraněním platí pravidlo - čím jednodušší složení, tím menší pravděpodobnost nežádoucí reakce. Přípravky HUMINO toto pravidlo splňují naprosto.

Receptury vycházejí ze starých desetiletími osvědčených receptur.