Věrnostní program pro registrované zákazníky

Fixní věrnostní slevy

  • 2 % sleva – pouze za to, že se u nás bezplatně zaregistrujete.

  • 5 % sleva – pokud jste u nás za poslední rok nakoupili v součtu za více jak 5 000 Kč.

  • 8 % sleva – pokud jste u nás za poslední rok nakoupili v součtu za více jak 10 000 Kč.

V případě, že se na našem e-shopu zaregistrujete, pak se Vaše uskutečněné nákupy za posledních 12 měsíců (365 dnů) načítají a vy můžete získat věrnostní slevy na další nákupy. Do obratů se nezapočítávají stornované objednávky a vrácené zboží.

Věrnostní sleva se nevztahuje na akční nebo zlevněné zboží.

Akční slevy až 30 %

Na vybrané zboží poskytujeme akční slevy, které jsou viditelné pouze pro registrované zákazníky. Takto zlevněné zboží uvidíte po svém přihlášení.

Kategorie zákazníků/uživatelů

Podle toho, jak jste registrovaní, můžete využívat různé úrovně slev a výhod: 

  1. Neznámí – zákazníci a návštěvníci, u kterých neevidujeme žádnou historii. Mohou uplatnit slevový kódy, pokud se k nějakému dostanou. 

  2. Odběratelé newsletteru – zákazníci a návštěvníci, kteří se přihlásili k odběru našeho newsletteru. V těchto zprávách mohou obdržet informace o novinkách a akcích. Takový uživatel může a nemusí být zaregistrován = vytvořený zákaznický účet zde.

  3. Zákazníci – uživatelé, kteří u nás v minulosti nakoupili, mohou být registrování k odběru newsletterů a zároveň mohou nebo nemusí být registrovaní (vytvořený zákaznický účet zde).

  4. Registrovaní zákazníci – uživatelé, kteří si na našem, shopu vytvořili zákaznický účet a jsou tedy registrovaní. Registraci lze provést během procesu objednávky nebo samostatně zde. Při nákupu po přihlášení ke svému zákaznickému účtu obdrží automaticky fixní slevu ve výši 2 %. Zároveň vidí akční zboží určené pouze pro registrované zákazníky. 

  5. Věrní zákazníci = registrovaní zákazníci, u kterých se započítávají nákupy realizované za posledních 365 dní. V případě, že dosáhli uvedeného obratu, mají nárok na vyšší slevu 4 nebo 8 %. Zároveň vidí akční zboží určené pouze pro registrované zákazníky. Nárok na slevu dle obratu lze ověřit po přihlášení v klientském centru v sekci Moje slevy.