Forrest & Love měděný cestovní termo hrnek CoCo To Go 500 ml

Kód: LCC5M
999 Kč –25 %
matt coco to go edit
999 Kč –25 % 745 Kč 745 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouplášťový měděný cestovní termo-hrnek na teplé i studené nápoje.

Díky svému elegantnímu ručně leštěnému designu je CoCo To-Go Matt vaším dokonalým společníkem na každodenní cesty. Vydejte se s ním do práce, na schůzky nebo za zábavou. Velkorysý objem cestovního hrnku 1/2 litru zaručí, že váš pitný režim bude dodržen.

Měděný cestovní hrnek se vejde do každého držáku v autě a bude vám dělat společnost dlouhé roky. 

Vnější vrstva hrnku je vyrobena z mědi, vnitřní povrch z nerezové oceli. Díky tomu v cestovním hrnku udrží nápoj dlouhou dobu svoji teplotu. Je vhodný pro všechny druhy nápojů, teplé i studené.

Víčko a snímatelný ochranný návlek jsou vyrobeny z potravinářského silikonu.

Cestovní hrnek CoCo To-Go Matt doporučujeme mýt ručně bez abrazivních prostředků, zejména na vnější měděné straně. 

Objem: 500 ml

  • vnitřní materiál - nerezová ocel
  • vnější materiál - 99% měď
  • recyklovatelný
  • vydrží mnoho let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_forrest and love

Za značkou Forrest & Love stojí mladí nadšenci, původem z Indie, kteří přináší do našeho světa znalosti Ajurvédy a přírodních zdrojů, jako je měď. Dali si za cíl nově definovat módu a životní styl na základě trvale udržitelných principů.

Značka Forrest & Love nabízí ruční řemeslnou výrobu měděných nádob namísto strojové a masové výroby, tradici namísto trendů a udržitelnost namísto rychlé módy. Přináší výrobky, které vydrží i pro další generace!

Jejich prioritou jsou trvale udržitelné postupy ve výrobních procesech, aby maximálně šetřily zdroje, byly udržitelné a hlavně eticky spravedlivé. Kladou důraz na minimalizaci množství obalů, nulovou produkci odpadu a vyhýbají se plastům všude, kde je to možné - ať už v kanceláři, nebo ve výrobním závodě.

Produkty

Výrobky značky Forrest & Love jsou vyrobeny z 99,7 % čisté mědi.

Každá lahev je vytvarována z jednoho kusu plechu čisté mědi bez spojů a švů a je uzavřena nepropustným víčkem, které je rovněž vyrobeno z čisté mědi. Při výrobě se nepoužívají žádné těžké kovy ani hliník. Kromě toho jsou výrobky testovány na čistotu mědi institutem TÜV Rheinland. Vnější vrstva lahví a sklenic je potažena potravinářským lakem. Jedná se o ochranný povlak, který zabraňuje matnění a odbarvování a dodává lahvím a pohárům lesk. Z vnitřní strany jsou láhve, džbány a poháry zachovány zcela surové, neopracované.

Každý kus je ručně vyroben znalými řemeslníky za použití tradičních technik. Každý kousek tedy může být malinko odlišný a tím i jedinečný. Na povrchu je možné si všimnout některých nerovností případně odchylek - tak to prostě u přírodních, ručně vyráběných výrobků musí být.

Výrobky Forrest & Love byly testovány na:

Obsah mědi = 99,7 % čisté mědi vysoké kvality podle zkušebního protokolu.

Toxicitu = nebyla zjištěna - nebyly nalezeny žádné škodlivé kovy, jako je olovo, podle dohody REACH.

Bezpečnost potravin = Obsah lahví i lak použitý na vnějším povrchu byly prokazatelně zcela bezpečné pro potraviny.