Nano-b zubná kefka so striebrom priesvitná - stredná

Kód: OG12-S-C
€11,80 €11,80 / 1 ks
Skladem

Zubná kefka Nano-b so striebrom - priesvitná

Detailné informácie

Podrobný popis

Nano-b zubní kartáček eliminuje až 99% bakterií.

Užijte si opravdovou účelnou a luxusní péči o vaše zuby!
Zubní kartáčky Nano-b využívají všechny nejnovější objevy v oblasti ústní hygieny a péče, které jsou propojeny s přírodními antibakteriálními vlastnostmi stříbra. Tím byla vytvořena funkčnější a bezpečnější alternativa k běžným zubním kartáčkům. 

Nano-b zubní kartáček i jeho cestovní obal je vyroben z recyklovaného plastu. 

Vybírejte ze 4 barevných variant - průsvitná, modrá, růžová, želená

Proč se vyplatí do zubního kartáčku nano-b investovat? Při jemném zacházení vám bude sloužit 5-6 měsíců.
I my jsme se ho učili používat. Velmi nás překvapilo, že nejlepší způsob je hlavně netlačit. Čistit jemně v každém koutku ústní dutiny a zuby jsou hladké, čisté a velmi tím prodloužíte i životnost tohoto úžasného zubního kartáčku.

Čím je zubní kartáček Nano-b Silver tak výjimečný:

Stříbro - štětiny kartáčku jsou impregnované stříbrem a chrání zubní kartáček před bakteriemi. To jej udržuje čistší a bezpečnější, což je to, co chcete od dentální pomůcky, kterou každý den několikrát vkládáte do úst.

Struktura dvojitých štětin - kombinace dlouhých, ultratenkých a krátkých oválných štětin zajišťuje mnohem účinnější odstraňování zubního plaku. Dlouhé, jemné štětiny napodobují funkci zubní nitě a čistí plak na těžko přístupných místech jako mezi zuby a pod dásní. Krátké štětiny pak pečují o povrch zubů. Nano-b kombinuje čištění zubů kartáčkem a nití zároveň.

Špičky štětin mají zaoblené hrany - zaoblené špičky štětin chrání měkkou tkáň v ústech před poškrábáním a poraněním. Díky tomu je Nano-b ideální pro lidi trpící citlivými nebo krvácejícími dásněmi.

Menší velikost čistící hlavy - zubní kartáček by měl být schopen účinně vyčistit všechny vaše zuby, nejen ty, které jsou snadno dostupné. Proto je hlava kartáčku zmenšená natolik, aby bylo s její pomocí možné stejně snadno a pečlivě vyčistit i zadní zuby. 

Křišťálový design - zubní kartáčky Nano-b mají čistý, hladký a průhledný design. 

Cestovní pouzdro v ceně - každý zubní kartáček Nano-b je dodáván ve vlastním praktickém cestovním pouzdru, který je ideální pro skladování a cestování. Nyní je snadné nosit s sebou zubní kartáček, kdykoli a kamkoli budete chtít. Zároveň šetříme životní prostředí s dalšími obaly. Víčko pouzdra disponuje čtyřmi větracími otvory, abyste mohli v klidu svůj kartáček sbalit ihned po použití.

nano-b zubní kartáčky

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 4.5.2021
Jsem velice spokojen. Je jemný a příjemný pro zuby.
Nevypĺňajte toto pole:
KE Avatar autora Nano-b ZUBNÍ KARTÁČEK SE STŘÍBREM 23.3.2020 13:31
Kartáček opravdu výborně čistí. Zuby jsou po něm naprosto hladké. Díky menšímu tvaru se bez problému dají vyčistit i zadní, hůře přístupné zuby. Navíc má krásný design a praktický obal, který použijete jako cestovní pouzdro! Vřele všem doporučuji vyzkoušet.
Odpovedať

unnamed

 

 

 

Zakladatelia spoločnosti OraGuard Ltd, ktorú založili v Londýne v roku 2012, mali od začiatku veľké želanie riešiť najčastejšie problémy ústneho zdravia.

Mnohé z výrobkov sľubujú skvelú čistotu, a teda zdravé zuby. Skutočnosť je však vo väčšine prípadov iná. Kvalitné zubné kefky sú nástrojom na udržiavanie dobrej dentálnej hygieny, zdravých zubov, a tým nás chránia pred nepríjemnou bolesťou v zubárskom kresle a našu peňaženku pred ďalšími výdavkami.

Nano-b eliminuje až 99 % baktérií


Prvým veľkým úspechom bola zubná kefka Nano-b, ktorá účinne eliminuje 99 % škodlivých baktérií. Kombináciou čistiacej hlavice menších rozmerov so štetinami obsahujúcimi striebro alebo zlato a aktívne uhlie sa dosiahol veľmi významný pokrok v domácej ústnej hygiene.

Dômyselný dizajn obalu, ktorý slúži aj ako cestovné puzdro, je už len akousi čerešničkou na torte. Celá zubná kefka vrátane obalu je vyrobená z recyklovaného plastu.

Výrobca zubnej kefky Nano-b získal za zubnú kefku skvelé hodnotenie. Ako prvé ju začali používať zdravotnícke zariadenia a zubné kliniky v Londýne. Postupne sa zubné kefky začali dodávať na 6 kontinentov a do 65 krajín sveta.

Ďalšie ocenenie prišlo v roku 2019, na nemeckom trhu boli vyhodnotené ako najlepšia manuálna zubná kefka.

Napriek oceneniam spoločnosť OraGuard naďalej vyvíja inovatívne a vysokokvalitné výrobky ústnej hygieny, ktoré pomáhajú ľuďom žiť zdravšie.

Ak máte záujem o veľkoobchodný predaj zubných kefiek Nano-b, kontaktujte nás tu.