Nano-b zubní kartáček se zlatem a aktivním uhlím růžový - medium

Kód: 97648

Detailní popis produktu

NANO-B ZUBNÍ KARTÁČEK ELIMINUJE AŽ 99% BAKTERIÍ.

Užijte si opravdovou účelnou a luxusní péči o vaše zuby!

Na průměrném zubním kartáčku je více než 10 milionů bakterií. Zubní kartáčky Nano-b díky využití přírodních antibakteriálních vlastností zlata a aktivního uhlí eliminují až 99% bakterií, které se dostanou na váš zubní kartáček.

Zubní kartáčky Nano-b využívají všechny nejnovější objevy v oblasti ústní hygieny a péče, které jsou propojeny s přírodními antibakteriálními vlastnostmi zlata a aktivního uhlí. Tím byla vytvořena funkčnější a bezpečnější alternativa k běžným zubním kartáčkům. 

Nano-b zubní kartáček i jeho cestovní obal je vyroben z recyklovaného plastu. 

Vybírejte ze 4 barevných variant - průsvitná, modrá, růžová, želená

Proč se vyplatí do zubního kartáčku nano-b investovat? Při jemném zacházení vám bude sloužit 5-6 měsíců.
I my jsme se ho učili používat. Velmi nás překvapilo, že nejlepší způsob je hlavně netlačit. Čistit jemně v každém koutku ústní dutiny a zuby jsou hladké, čisté a velmi tím prodloužíte i životnost tohoto úžasného zubního kartáčku.

Čím je zubní kartáček Nano-b se zlatem a aktivním uhlím tak výjimečný: 

Zlato - část štětin zubního kartáčku Nano-b jsou impregnovány pravými částicemi zlata, které chrání váš zubní kartáček před bakteriemi. To udržuje zubní kartáček čistý a bezpečný, což je to, co chcete od dentálního nástroje, který si každý den několikrát vkládáte do úst.

Aktivní uhlí - druhá polovina štětin je impregnována částečkami aktivního uhlí z bambusu. Aktivní uhlí, je známé pro své přirozené bělicí účinky a absorpci toxinů. Pomáhá zubům zůstat čisté a bílé.

Struktura dvojitých štětin - Unikátní struktura štětin kombinuje čištění zubů kartáčkem a nití zároveň. Kombinace 800 dlouhých ultratenkých a 800 krátkých oválných štětin zajišťuje mnohem účinnější odstraňování zubního plaku. Dlouhé, jemné štětiny napodobují funkci zubní nitě a čistí plak na těžko přístupných místech jako mezi zuby a pod dásní. Krátké štětiny pečují o povrch zubů. 

Špičky štětin mají zaoblené hrany - zaoblené špičky štětin chrání měkkou tkáň v ústech před poškrábáním a poraněním. Díky tomu je Nano-b ideální pro lidi trpící citlivými nebo krvácejícími dásněmi.

Menší velikost čistící hlavy - zubní kartáček by měl být schopen účinně vyčistit všechny vaše zuby, nejen ty, které jsou snadno dostupné. Proto je hlava kartáčku zmenšená natolik, aby bylo s její pomocí možné stejně snadno a pečlivě vyčistit i zadní zuby. 

Křišťálový design - zubní kartáčky Nano-b mají čistý, hladký a průhledný design. 

Cestovní pouzdro v ceně - každý zubní kartáček Nano-b je dodáván ve vlastním praktickém cestovním pouzdru, který je ideální pro skladování a cestování. Nyní je snadné nosit s sebou zubní kartáček, kdykoli a kamkoli budete chtít. Zároveň šetříme životní prostředí s dalšími obaly. Víčko pouzdra disponuje čtyřmi větracími otvory, abyste mohli v klidu svůj kartáček sbalit ihned po použití.

 

nano-b zubní kartáček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

unnamed

Na počátku vzniku byla velká touha řešit nejčastější problémy spojené se zdravím ústní hygieny zakladateli firmy OraGuard Ltd., kterou v Londýně založili v roce 2012. 

Mnoho produktů slibuje skvělé vyčištění zubů a tím i jejich zdraví. Skutečnost je však ve většině případů jiná. Kvalitní zubní kartáčky jsou nástroj pro udržení zdravé zubní hygieny, zdravých zubů a tím nás chrání od nepříjemné bolesti na zubařském křesle a naši peněženku od dalších výdajů.

Nano-b eliminuje až 99% bakterií

Prvním velkým úspěchem byl zubní kartáček Nano-b, který účinně eliminuje 99% škodlivých bakterií. Kombinace menší velikosti čistící hlavice se štětinami obsahujícími stříbro nebo zlato a aktivní uhlí byl dosažen velmi výrazný posun v oblasti domácí ústní hygieny.

Chytré řešení obalu, který zároveň slouží jako cestovní, je již jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu. Celý kartáček vč. obalu je vyroben z recyklovaného plastu.

Výrobce zubních kartáčků Nano-b dostal za kartáček skvělé hodnocení. Zdravotnická zařízení a zubní kliniky v Londýně byly první, kdo jej začaly používat. Postupně se kartáčky začaly dodávat do 6 kontinentů a 65 zemí na celém světe.

Další ocenění přišlo v roce 2019, na německém trhu byly vyhodnoceny jako nejlepší ruční zubní kartáčky.

I přes získaná ocenění OraGuard i nadále pokračují ve vývoji inovativních, vysoce kvalitních výrobků pro ústní hygienu, které pomáhají lidem žít zdravěji.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej zubních kartáčků Nano-b se obracejte zde.

Tabulka velikostí