HUMINO mast s levandulí na hemoroidy 50 g

Kód: HUMMAHE
329 Kč 7 Kč / 1 g
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUMINO mast na hemoroidy je speciálně vyvinutá pro efektivní pomoc při hemoroidech. 

Humino masti jsou jedinečné svým čistým složením a pro své účinky velmi oblíbené při domácím ošetření i v českém lázeňství. HUMINO mast je možné používat dlouhodobě. 

HUMINO kosmetika je zcela přírodní, bez kortikosteroidů, parabenů, SLS a dalších iritujících chemických přísad. Pro výrobu jsou používány pouze suroviny v BIO kvalitě. Výrobky HUMINO jsou plné funkčních, nízkomolekulárních huminových látek z hnědého uhlí (leonardit), které jemně pečují  o vaši pokožku. 

Huminové látky vyvazují volné kyslíkové radikály v cytoplasmě buněk, což vede k jejich rychlejší regeneraci (hojení).

Hemoroidy jsou oteklé a zanícené žíly v oblasti konečníku, které bolí, svědí a mohou krvácet. I když hemoroidy trpí až polovina lidí po padesátce, a jsou tak vůbec nejrozšířenějším onemocněním na světě, stále pro mnohé z nás představují tabu.

Při pravidelném ošetření hemoroidů mastí HUMINO dochází ke zklidnění nepříjemných projevů spojených s tímto onemocněním. Mast pomáhá ke  zmenšení a postupnému odstranění otoku a zanícení žil. 

Pokud se problémy často opakují, zhoršují se nebo hemoroidy silně krvácejí, poraďte se svým lékařem. HUMINO mast nenahrazuje lékařskou péči.  

Použití:

2x denně naneste a lehce rozetřete mast na postiženou oblast. Aplikujte vždy na omytou pokožku.

Velikost balení:

50 g

Vyrobeno v České republice. 

Složení:

Vepřové sádlo, destilovaná voda, sorbitan, olivát, leonardit, přírodní vitamín E ve slunečnicovém oleji, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, levandulový EO, linalol, D-Limonen, geraniol, coumarine

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HUMINO je česká značka bio kosmetických přípravků a bio potravinových doplňků vyráběných bio humátu vhodná zejména pro lidi s citlivou a ekzematickou pokožkou, lupénkou - psoriázou, seboreou. 

  • Humát (leonardit) = huminové látky jsou přírodní vysokomolekulární látky, které prokazují silný vliv na živé organismy
  • Pro výrobu kosmetiky HUMINO je používán výhradně HUMÁT = huminové kyseliny ze sibiřského LEONARDITU ve zcela přírodní, neupravené podobě z panensky čisté přírody u jezera Bajkal
  • Unikátní výrobní postupy ponechávají huminovým kyselinám vysokou biologickou aktivitu a tím zajišťují vysokou účinnost

Jak působí huminové látky na člověka?

  • Mají schopnost měnit produkci volných kyslíkových radikálů v buňkách, to vede k lepšímu procesu hojení při poškození kůže a sliznic
  • Příznivě ovlivňují metabolismus a mají pozitivní vliv na imunitní systém
  • Vykazují vysoké protizánětlivé a antibakteriální účinky, které efektivně pomáhají zamezit dalšímu šíření poškozené pokožky
  • Urychlují regeneraci kožních buněk. Rychlejší regenerace buněk urychluje hojení pokožky a přináší rychlý optický efekt na jejím povrchu. 

Čisté složení kosmetických přípravků HUMINO zajišťuje tu nejlepší péči o citlivou a ekzematickou pokožku. Výrobky HUMINO jsou určeny k dlouhodobému používání, jejich účinnost se časem nezmenšuje, tzn, tělo se nestává na účinné látky rezistentní. 

U citlivé a ekzematické pokožky zasažené lupénkou, seboreou nebo poraněním platí pravidlo - čím jednodušší složení, tím menší pravděpodobnost nežádoucí reakce. Přípravky HUMINO toto pravidlo splňují naprosto.

Receptury vycházejí ze starých desetiletími osvědčených receptur.