Forrest & Love měděný tác matný ø32 cm

Kód: CPMT
Doprava zdarma
1 299 Kč 1 299 Kč / 1 ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo miluje noblesu a vysokou kvalitu nebo hledáte dárek trvalé hodnoty, toho potěší talíř z čisté mědi. Luxusní doplněk s decentním designem dotvoří vznešenou atmosféru v interiéru. Nadčasová elegance mědi pozvedne slavnostní tabuli na královskou úroveň. 

Měděný tác poslouží i jako krásná dekorace a ocení ji každý, kdo si potrpí na krásu, noblesu a eleganci. Pozvedne atmosféru, kamkoli takový talíř umístíte.

Elegantní matná úprava povrchu talíře se hodí do každého interiéru.

  • Velikost talíře je ø32 cm
  • Váha 540 g
  • Čistá měď
  • Udržitelný a recyklovatelný
  • Jedinečná ruční práce
  • Trvalá hodnota 

Návod na údržbu a čištění:

Tác ošetřujte jemným ručním mytím; nelze mýt v myčce. 
Používejte jen jemné utěrky, aby nedošlo k odření povrchového laku.

Vyvarujte se přímého kontaktu tácu s potravinami nebo kyselými látkami. Měď, i když je lakovaná, by mohla reagovat s některými produkty, jako jsou citrony nebo pomeranče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_forrest and love

Za značkou Forrest & Love stojí mladí nadšenci, původem z Indie, kteří přináší do našeho světa znalosti Ajurvédy a přírodních zdrojů, jako je měď. Dali si za cíl nově definovat módu a životní styl na základě trvale udržitelných principů.

Značka Forrest & Love nabízí ruční řemeslnou výrobu měděných nádob namísto strojové a masové výroby, tradici namísto trendů a udržitelnost namísto rychlé módy. Přináší výrobky, které vydrží i pro další generace!

Jejich prioritou jsou trvale udržitelné postupy ve výrobních procesech, aby maximálně šetřily zdroje, byly udržitelné a hlavně eticky spravedlivé. Kladou důraz na minimalizaci množství obalů, nulovou produkci odpadu a vyhýbají se plastům všude, kde je to možné - ať už v kanceláři, nebo ve výrobním závodě.

Produkty

Výrobky značky Forrest & Love jsou vyrobeny z 99,7 % čisté mědi.

Každá lahev je vytvarována z jednoho kusu plechu čisté mědi bez spojů a švů a je uzavřena nepropustným víčkem, které je rovněž vyrobeno z čisté mědi. Při výrobě se nepoužívají žádné těžké kovy ani hliník. Kromě toho jsou výrobky testovány na čistotu mědi institutem TÜV Rheinland. Vnější vrstva lahví a sklenic je potažena potravinářským lakem. Jedná se o ochranný povlak, který zabraňuje matnění a odbarvování a dodává lahvím a pohárům lesk. Z vnitřní strany jsou láhve, džbány a poháry zachovány zcela surové, neopracované.

Každý kus je ručně vyroben znalými řemeslníky za použití tradičních technik. Každý kousek tedy může být malinko odlišný a tím i jedinečný. Na povrchu je možné si všimnout některých nerovností případně odchylek - tak to prostě u přírodních, ručně vyráběných výrobků musí být.

Výrobky Forrest & Love byly testovány na:

Obsah mědi = 99,7 % čisté mědi vysoké kvality podle zkušebního protokolu.

Toxicitu = nebyla zjištěna - nebyly nalezeny žádné škodlivé kovy, jako je olovo, podle dohody REACH.

Bezpečnost potravin = Obsah lahví i lak použitý na vnějším povrchu byly prokazatelně zcela bezpečné pro potraviny.