Připravili jsme pro vás nový vzhled e-shopu pro váš lepší zážitek z nakupování! Váš tým BioBoutique

Hirsch Sports

Steps of Spirit – Hirsh Natur

Logo

Hirsh Natur je rodinná firma s tradicí od roku 1930 a od samého počátku klade velký důraz na kvalitu a opravdovost svých výrobků. Posledních 30 let jsou její výrobky pouze z trvale udržitelných certifikovaných materiálů, jako je bio bavlna, vlna, Merino, len i hedvábí. Společnost Hirsch, Kloppenborg GmbH získala certifikaci GOTS jako třetí v pořadí.

Kvalita, etické a morální zásady jsou pro značku Hirsh Natur na prvním místě, a to v celém procesu vzniku výrobku.

Ovce chované v souladu s ekologickým zemědělstvím mají k dispozici rozlehlé pastviny, mají tak dostatek prostoru k pohybu i pastvě. Jejich strava je zdravá, čistě přírodní a ekologická. Do vlny se tak nedostávají žádné škodlivé látky, které bychom pak nosili na svém těle.

Velký rozdíl je i ve stříhání vlny. V ekologickém zemědělství se ovce stříhají individuálně nikoliv na strojových linkách, zvířata jsou tedy ušetřena nadměrného stresu.

Ideální materiály

Vlněné ponožky jsou díky vysoké kvalitě a skvělým vlastnostem vlny ideálním oděvním materiálem. Vyrovnávají teplotu, pohlcují vlhkost a pach.

Bio bavlna, len a hedvábí jsou další přírodní, a tedy přirozené materiály, ze kterých jsou ponožky Hirsh Natur vyrobeny. Bavlna výborně saje, je kompatibilní s pH pokožky, je velmi měkká a příjemná na dotek.

Ponožky a podkolenky vyrobené z kombinace bio vlny a hedvábí patří mezi naprosto unikátní kousky. Jejich měkkost, jemnost a hřejivost je prostě úžasná. Některé modely mají i protiskluzovou úpravu, jsou tedy velmi vhodné např. na jógu, či místo domácí obuvi.

Nohy jsou naší základnou

Nohy jsou náš základ. Nosí nás celý život a umožňují nám pohybovat se životem i světem. Skrze chodidla se naše tělo čistí a detoxikuje. Jestliže na tuto část těla oblečeme umělé materiály, pak mu znemožníme či velmi ztížíme přirozenou detoxikaci i termoregulaci. Tím dochází k onomu nepříjemnému zápachu, který je cítit, když se po nějaké době zujeme. 

Přírodní materiály, navíc v bio kvalitě, umožňují přirozené fungování našeho těla, což se vždy projeví na našem celkovém zdravotním stavu a zároveň zápach chodidel je velmi výrazně eliminován.

Proč se vyplatí nosit ponožky Hirsh Natur?

Základem je vysoká kvalita každého výrobku. Tyto ponožky opravdu něco vydrží. Jejich nošením umožníme svému tělu přirozeně dýchat a detoxikovat se. Obzvláště při sportu či fyzické zátěži je velmi důležitá schopnost nošených materiálů odvádět pot a zároveň umožnit pokožce dýchat.

Navíc se jejich pořízením chováme odpovědně k sobě, zvířatům, rostlinám i planetě. Jedná se o výrobek z trvale udržitelných zdrojů, a to je směr, který dá možnost i našim dětem žít na zdravé planetě zdravý život.

Dobrý pocit začíná od nohou!

 

Žádné produkty značky Hirsch Sports nebyly nalezeny...
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení