ORGANYC inkontinenční vložky z bio bavlny NORMAL - 12 ks

Kód: ORGINC02
Klinicky testované
Značka: ORGANYC
149 Kč –2 %
organyc_INKONTINENCNI_VLOZKY
149 Kč –2 % 145 Kč 12 Kč / 1 ks
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organyc - jediné klinicky testované inkontinenční vložky s neutralizací zápachu a super absorpčním jádrem Cotton-Balanced (™).

Inkontinenční vložky pro mírný únik moči z bio bavlny.

ŽÁDNÉ PROTEČENÍ - díky super absorpčnímu jádru Cotton-Balanced (™), absorpční schopnost až 550 ml.

ŽÁDNÝ ZÁPACH - neutralizace zápachu aktivovaná výší pH. Organický, systém kontroly zápachu. Eliminuje zápach, nejen ho překrývá.

ŽÁDNÁ IRITACE - klinicky ověřená ochrana pro vás a vaši citlivou pokožku™. 100% bio bavlna v kontaktu s pokožkou.

  • diskrétní vložky pro mírný únik moči
  • 100% bio bavlna v kontaktu s pokožkou
  • chrání před vlhkostí, nepříjemným zápachem a možným podrážděním pokožky
  • Bělené bez chlóru a bez barviv
  • Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný

Nedovolte, aby vám mírná inkontinence zkazila den. Inkontinenční vložky značky ORGANYC mají anatomický tvar přiléhavý k tělu, čímž nabízejí velmi spolehlivou ochranu při mírné slabosti močového měchýře.

Klinicky ověřená ochrana chrání před pocitem vlhkosti v případě nekontrolovatelné ztráty moči. Certifikovaný organický neutralizér zápachu navíc nepropouští nepříjemné pachy. Tekutiny jsou absorbovány a zachyceny v jádru z bio bavlny a superabsorbentů.

Inkontinenční vložka také chrání před možným podrážděním pokožky, které může být způsobeno vlhkostí. Vložky jsou běleny bez chlóru a neobsahují žádná barviva. Ideální ochrana pro vás a vaši citlivou pokožku.

Složení inkontinenčních vložek Organyc:

Obsahuje 40% certifikované bio bavlny ICEA-TX-196, silikonizovaný papír, elastické pásky
Absorpční jádro: 100% bio bavlna a požadované množství super absorbentů, celulózová vrstva.
Spodní ochranná vrstva: polymer z kukuřičného škrobu

Klinicky a dermatologicky testované. Vegan friendly.

Zdravotnický prostředek.

certifikat-icea-1veganok-logo-vectorcert-COTTON

Počet kusů v balení: 12 ks 
Vyrobeno v Itálii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LogoORGANYC

Hledáte-li výrobky podporující přirozené zdraví žen i dětí, a které jsou zároveň šetrné k přírodě, protože jejich velká většina je plně rozložitelná a kompostovatelná, pak jste na správné adrese.

Značka Organyc je první kompletní hygienickou řadou pro ženy a děti vyrobenou ze 100% bio bavlny.

Co to znamená?

Pěstování bio bavlny je v porovnání s konvenční produkcí bavlny, mnohem šetrnější a trvale udržitelné k našemu životnímu prostředí. 

Bavlna má přirozenou schopnost vysoce absorbovat vlhkost, je kompatibilní s pH pokožky, je měkká a dovoluje pokožce dýchat a zachovat si její zdravý a přirozený stav. Tím je možné předcházet nepříjemným pocitům podráždění, svědění a nadměrného vlhka, které jsou běžné v případě používání výrobků ze syntetických materiálů a plastu.

Výrobky Organyc jsou dotažené od začátku do konce. Jejich vysoká kvalita je základ, při jejich výrobě je kladen důraz na udržitelnost na všech úrovních. Od výrobců, přes zpracování ve vlastních továrnách až po chvíli, kdy si je přinesete domů.

Klinicky testováno

Každá žena jistě zažila nepříjemný pocit podrážděné či svědící pokožky při používání běžných menstruačních vložek. Není se čemu divit. Jejich používání zabraňuje přirozenému dýchání pokožky, čímž zvyšuje vlhkost a složení absorpčních filtrů je jen další chemická skládka, která přirozenému zdraví nepomáhá. Nehledě na zanechanou ekologickou stopu při jejich výrobě a následné likvidaci.

graf_obr2

Klinická studie jasně prokázala, že se u 90% žen již po 1. měsíci používání hygienických potřeb z bio bavlny Organyc zlepšily či úplně odstranily problémy s citlivou a podrážděnou pokožkou. To je důvod, proč jistě stojí za to používat kvalitní výrobky Organyc, které podporují přirozenost.

Kompletní řada Organyc myslí i na další hygienické a kosmetické pomůcky a také na naše milované děti. Dětské vlhčené ubrousky jsou pro dětskou pokožku opravdovým pohlazením. Dalším skvělým pomocníkem jsou speciálně vyvinuté vložky po porodu. Jsou extra savé, měkké a prodyšné a zaslouží si je každá maminka. Velmi je doporučujeme také při gynekologických obtížích, po operacích a při extrémně silném krvácení.

Pro intimní péči najdete v řadě Organyc gel pro intimní hygienu, který díky velmi promyšlenému a citlivému složení bude pečovat o ty nejcitlivější partie. Zároveň jeho velkorysé balení 250 ml vydrží několik týdnů.

Na cestách či pro rychlé použití jistě oceníte další z nabídky vlhčených ubrousků. Dámské vlhčené ubrousky se vejdou do každé kabelky a pleťové vlhčené ubrousky pak pro rychlé odlíčení či přelíčení během dne.

Organyc je pohlazením pro každou ženu, která respektuje své tělo a jeho přirozené potřeby.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej se obracejte zde.