ORGANYC

LogoORGANYC

Hledáte-li výrobky podporující přirozené zdraví žen i dětí, jsou šetrné k přírodě, protože jejich velká většina je plně rozložitelná a kompostovatelná, pak jste na správné adrese.

Značka Organyc je první kompletní řadou pro ženy a děti vyrobené ze 100% bio bavlny.

Co to znamená?

Pěstování bio bavlny je mnohem šetrnější a trvale udržitelné k našemu životnímu prostředí. Bavlna má přirozenou schopnost vysoce absorbovat vlhkost, je kompatibilní s pH pokožky, je měkká a dovoluje pokožce dýchat a udržovat přirozené prostředí těla. Tím je možné předcházet nepříjemným pocitům iritace, svědění a nadměrného vlhka, které jsou běžné v případě používání výrobků ze syntetických materiálů a plastu.

Výrobky Organyc jsou dotažené od začátku do konce. Jejich vysoká kvalita je základ, při jejich výrobě je kladen důraz na udržitelnost na všech úrovních. Od výrobců, přes zpracování ve vlastních továrnách až po chvíli, kdy si je přinesete domů.

Klinicky testováno

Každá žena jistě zažila nepříjemný pocit iritované či svědící pokožky při používání běžných menstruačních vložek. Není se čemu divit. Jejich používání zabraňuje přirozenému dýchání pokožky, čímž zvyšuje vlhkost a složení absorpčních filtrů je jen další chemická skládka, která přirozenému zdraví nepomáhá. Nehledě na zanechanou ekologickou stopu při jejich výrobě a následné likvidaci.

Klinická studie jasně prokázala, že se u 90% žen již po 1. měsíci používání hygienických potřeb z bio bavlny Organyc zlepšily či úplně odstranily problémy s citlivostí, podrážděním a iritací pokožky. To je důvod, proč jistě stojí za to používat kvalitní výrobky Organyc, které podporují přirozenost.

Kompletní řady Organyc myslí i na kosmetické pomůcky a hlavně naše milované děti. Dětské vlhčené ubrousky jsou pro dětskou pokožku opravdovým pohlazením. Speciálně vyvinuté vložky po porodu si zaslouží každá žena. Organyc vložky po porodu jsou extra savé, měkké a prodyšné a patří do každé tašky budoucí maminky k porodu.

Pro intimní péči, pak najdete v řadě Organyc gel pro intimní hygienu, který díky velmi promyšlenému a citlivému složení bude pečovat o nejcitlivější partie. Zároveň jeho velkorysé balení 250 ml vydrží několik týdnů.

Při cestách či pro rychlé použití jistě oceníte další z nabídky vlhčených ubrousků. Dámské vlhčené ubrousky se vejdou do každé kabelky a pleťové vlhčené ubrousky pak pro rychlé odlíčení či přelíčení během dne.

Organyc je pohlazením pro každou ženu, která respektuje své tělo a jeho přirozené potřeby.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej zubních kartáčků Nano-b se obracejte zde.

 

Cena

65689
165689
20 položek celkem
ORGWW1B facial wipes pack frontal Kód: ORGWW1B
ORGPP012N EN FR frontal Kód: ORGPP012
ORGANYC_Bio_menstruacni_vlozky_denni Kód: ORGST02
ORGANYC_Bio_menstruacni_vlozky_prodlouzene_nocni Kód: ORGST03
ORGANYC_bio_menstruacni_vlozky_slipove Kód: ORGST24
Corman - ORGANYC Bio Organyc čistící vlhčené ubrousky Kód: ORGWW1A
ORGANYC_Bio_vatove_cistici_ctverce Kód: ORGBA03
Corman - ORGANYC Bio Organyc vatové čistící tyčinky Kód: ORGBT01
ORGBT02 ENGL Kód: ORGBT02
Corman - ORGANYC Bio Organyc odličovací vatové tampony Kód: ORGBT03
ORGANYC_Bio_menstruacni_tampony_REGULAR Kód: ORGDT01
ORGDT 02 Kód: ORGDT02
ORGDT 03 Kód: ORGDT03
ORGANYC_Bio_detske_cistici_ubrousky Kód: ORGBA01

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Tabulka velikostí