The Spirit of OM náramek s avanturínem - uvolnění

Kód: Z-0773
Doprava zdarma
979 Kč 979 Kč / 1 ks
Do 5 dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek The Spirit of OM s avanturínem, sněžným křemenem, oranžovým kalcitem a santalovým dřevem.

Avanturín znamená uvolnění.

Náramek s avanturínem přináší harmonii, uvolnění a napomáhá léčení. Je nápomocný při regeneraci sil. Podporuje vnitřní klid, kreativitu, otevřenost, toleranci, přátelství a srdečnost.

Kromě avanturínu jsou na náramku také korálky ze sněžného křemene (mléčného křemene), který symbolizuje dokonalost a znamená čistotu, klid, mír a jasné myšlení. Povzbuzuje vás k pravdomluvnosti a upřímnosti. Podpoří vás svými projasňujícími schopnostmi a podpoří vnitřní moudrost, rovnováhu a všímavost.

Vedle přívěsku OM je na levé a pravé straně vložen korálek oranžového kalcitu. Tento drahokam podporuje sebedůvěru, radost ze života, intuici a optimismus. Má uklidňující, spojující a osvěcující účinek.

Všechny náramky mají také korálky ze santalového dřeva, které mají hřejivé a uklidňující účinky na tělo i mysl. Mohou být nápomocné v posílení vnitřního středu a lépe najít harmonii. Zprostředkovává také porozumění, radost a otevřenost.

Náramky The Spirit of OM jsou baleny do malého sáčku z organické bavlny. Sáčky jsou vyrobeny ze zbytků materiálů výrobce, takže jsou využity a zužitkovány všechny zdroje. Látka sáčku byla napuštěna mikrojemným drahokamem růženínem nebo turmalínem, podle toho, z kterého výrobku materiál pochází.

Délka náramku: 16,7 cm

Velikost kamenů: 6 mm

Náramky The Spirit of OM jsou s láskou ručně vázány v malé rodinné firmě na Bali.

Doplňkové parametry

Kategorie: Módní doplňky
Barva: bílé, oranžová, smetanová, Zelená, Žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

The Spirit of OM je značka rodinné firmy z jižního Německa, která se pustila v roce 2003 do návrhů a výroby oblečení podle principů feng-shui z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů, jako je biobavlna, hedvábí, vlna, len, bambusová viskóza či modal. Výrobky jsou certifikované podle GOTS (Global Organic Textile Standard) / ekologické certifikace.

Všechny modely The Spirit of OM mají svůj energetický přesah. Zaujmou vzory, které velmi často vychází z motivu mandaly květu života a symbolu OM. Barvy jsou vybírány dle předem promyšleného barevného spektra s ohledem na působení barev na lidskou psychiku. Symboly čaker na zádech triček či mikin jsou harmonizačním i psychickým pohlazením.

Polodrahokamy ve vláknech

Naprosto unikátní je však vpravení mikročástic polodrahokamů do vláken oděvů při jejich výrobě. Ve vláknech najdete růženín, turmalín či ametyst. Celé kamínky polodrahokamů jsou všité do rohů ručníků či légy županu. Vyzařující energie kamenů přispívá k harmonizaci energie, hlubší relaxaci a celkové pohodě, kdykoli máte takový kousek na sobě.

Značka The Spirit of OM je klimaticky neutrální. Všechny používané barvy jsou ekologické a výrobky mají test GOST Global Organic Textile Standart, kbA. 

Dlouholetá spolupráce nás přesvědčila, že výrobky The Spirit of OM mají vysokou kvalitu provedení a tím pádem i delší životnost. Jejich trička či kalhoty na cvičení a jógu prošly naším snad až extrémním testováním, ve kterém si vedly naprosto na jedničku. Princip dlouhé životnosti je u The Spirit of OM opravdu odzkoušen s tím nejlepším výsledkem.

Celý sortiment je vyráběn v Evropě, je velmi pestrý a každý rok se rozšiřuje a aktualizuje o nové krásné kousky.