AIMÉE DE MARS

ADM_LOGO_Aromaparfums_600

 

Babička a vnučka - babička Aimée inspirovala a vedla Valérii - zakladatelku značky AIMÉE DE MARS ke svému životnímu poslání. Společné chvíle na zahradě plné rostlin, vůní a přírodní krásy nenásilně, ale naprosto jasně vedly k rozvoji schopností a hlavně lásky Valérie k alchymii vůní a krásy.

Její sny se staly skutečností. Vytváří opravdu kouzelné variace vůní, které přináší lidem do života pohodu, krásu, podporují sebevědomí i radost ze života. Jak je všeobecně známo, tak vůně, jako lidský nejstarší smysl, ovlivňuje naše psychické rozpoložení a to se následně projevuje i v našem životě. 

Valérie se stala velmi uznávanou odbornicí v oblasti vůní a parfémů. Díky svým zkušenostem a nadšení dokázala vyvinout nový druh parfémů - Aromaparfumerie®. 

Aromaparfumerie® v sobě ukrývá kombinaci principů olfaktoriky (vědního oboru zabývajícího se rozborem vůní a jejich vlivem na člověka) a aromaterapie. Každá takto vytvořená vůně obsahuje 21 aktivních substancí, z nichž minimálně 95% jsou organického a přírodního původu. 

Aimée de Mars je příběhem babičky a vnučky. Babička je štědrá, velkorysá a laskavá, má ráda přírodu a miluje svou vnučku tím zvláštním způsobem, jak to umí jen babičky. Aime Demarše (babička) a její vnučka Valerie milovali společné chvíle v babiččiny zahradě. Tyto chvíle vytovrili zvláštní intimitu a kouzelné vzpomínky. Bylo to krásné místo, možná ne dokonale upravené, ale plné vesnických vůní a rasltinných parfémů jako flox, růže, buxus a mnohé jiné. Kousek po kousku, Valeriina nos dospěl a ona začala snít o alchymii, lektvarech a kombinacích vůní a jejich účincích na lidi. Pomalu se jí ve snech rýsuje budoucnost: bude vytvářet parfémy - ty kouzelné elixíry, které přinesou lidem do života pohodu, krásu, sebevědomí a radost ze života. Tento dětský sen se dnes stal skutečností. Valerie je dnes uznávanou odbornicí ve světě kosmetiky, parfémů, aktivně se zapojuje do činnosti více organizací a vědeckých institucí. Z úcty ke své babičce se rozhodla své parfémy pojmenovat po ní - Aime de Mars. Valerie říká: "Ve svých parfémech chci oslavovat přirozenou krásu a lásku k životu. Vytvářím parfémy, které respektují přírodu a lidem přinášejí potěšení. " Valerie vytvořila nový druh parfumerie: Aromaparfumerie® Vůně jsou koncipovány na základě principů olfaktoriky (vědního oboru zabývajícího se rozborem vůní a jejich vlivem na člověka) a aromaterapie. Každá vůně obsahuje 21 aktivních substancí, z nichž minimálně 95% jsou organického a přírodního původu.

Tento podíl se neustále zvyšuje. Aimée ... být milován ... Stuha, která je na obalu těchto parfémů znázorňuje symbolické hodnoty ...       Vztah mezi přírodu a vzácnými ingrediencemi, které nám nabízí       Férové, spravedlivé a etické vztahy s dodavateli       Neviditelné, ale o to silnější pouto mezi ženami, které se staly součástí světa Aime de Mars       Spojení s naším vnitřním já, dobrý pocit ze sebe a pozitivní vztah k ostatním ... Krása ukrytá v ingrediencích  Vybírají si to nejlepší, co příroda nabízí a přenášejí to do parfémů. Tyto bohaté a čisté extrakty umožní lidem využít sílu přírody naplno. Tyto EDP mají minimálně 95% surovin přírodního původu. Jejich složení je čisté jako sama příroda: bez ftalátů, chemických filtrů a barviv. Samozřejmě netestováno na zvířatech. Vyráběné podle přísných standardů s Vegan certifikátem. Aktivní jádro Parfémy Aimée de Mars jsou vytvářeny tak, aby pozitivně ovlivnily jejich nositelů. Každý parfém obsahuje jedinečnou kompozici 21 přírodních a esenciálních olejů. Na fixaci vůně se používá nedenaturovaný rostlinný alkohol. Při vývoji parfémů zohledňuje 2 faktory: jak dosáhnout ideální rovnováhu mezi aktivními molekulami jednotlivých složek a jak zohlednit ve vůních vibrační hodnotu jednotlivých esenciálních olejů. Tyto dva aspekty jsou v těchto parfémech v rovnováze. Francouzské mistrovství Koncentráty pro tyto parfémy jsou vyráběny ručně a s nadšením přímo Valerií de Mars, tvůrkyní značky. Eaux de parfum jsou vytvořeny ze surovin, které musí nejprve dozrát a pak se macerují. Tento proces trvá 60 dní. Jde o výrobek vyrobený 100% ve Francii, od obalů až po samotnou výrobu. Všechny tyto parfémy jsou s láskou a precizností pro vás plněné ručně. ...méně

Žádné produkty značky AIMÉE DE MARS nebyly nalezeny...